Beyoğlu Çorbacısı

Beyoğlu Çorbacısı Osmanlı’dan bugüne Türk Mutfağının geleneksel damak tadının vazgeçilmezi olan şifalı ve lezzetli çorbalarıyla 2008 yılından beri Pendik bölgesinde 7’den 70’e müşterilerine hizmet vermektedir.

Kısa süre içerisinde müşterilerinden alınan beğeni ve taleple 10 şubeye ulaşan Beyoğlu Çorbacısı, şube sayısını artırmaktadır.   

Ulusal yemek sipariş ağları, Yemek Sepeti, Getir, vb markalarla çözüm ortağı olup kurumsal çizgide hizmet vermektedir.

Müşterilerine nakit ödemenin dışında, kredi kartı ve kurumsal yemek kartları aracılığıyla da ödeme imkanı sunmaktadır.

Şubelerinde çorbanın dışında Türk ve Dünya mutfağından lezzetler sunmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekte olan Beyoğlu Çorbacısı evlerinize de paket servisiyle lezzetlerini ulaştırmaktadır.

Müşteri isteklerini dikkate alarak her geçen gün kendisini yenileyip lezzet ve sunumlarını geliştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbullu Çorbayı Beyoğlu’nda İçiyor

İstanbul’un gözdesi Beyoğlu çorbacısı, çorbaya yeni bir anlayış kattı. 7/24 hizmet veren ve evlere servis imkanı sunan firma, servis hizmetinde profesyonel çözüm seçenekleri sunuyor. Beyran Çorbası içmek için en iyi mekan Beyoğlu Çorbacısıdır. Osmanlıdan kalan kelle paça geleneğini en iyi bu çorbacıda bulabilirsiniz. Müşteri yorumları ve müşteri tercihi, hizmetin kalitesini ortaya koyuyor. Çorba denildiği zaman İstanbul’da Beyoğlu Çorbacısı akla geliyor.

Pendik’te 2008 yılından buyana hizmet veren Beyoğlu Çorbacısı, İstanbul’un markası haline geldi. Evlere servis imkanı sunan firma, beyran çorbası kategorisinde kendini kanıtlamış durumda. Beyran çorbası içmek isteyenlerin ilk aklına gelen mekan burasıdır. Nefis tadıyla ve mükemmel lezzetiyle beyran çorbası buradan içilir.

Neler Var Neler?

Beyoğlu’nda çorbanın ne demek olduğunu anlayacaksınız. Tuzlama, Kelle Paça, İşkembe çorbasını yeniden keşfetmek istiyorsanız bu adrese mutlaka uğramalısınız.

Vücudun ihtiyacı olan çinko, kalsiyum ve fosfor gibi mineralleri tuzlama çorbasında bulabilirsiniz. Unutkanlığa neden olan B12 vitamin eksikliği yine tuzlama çorbasıyla ortadan kalkıyor. Tuzlama çorbası, vücut direncini artırdığı için grip ve soğuk algınlığına karşı vücudu koruyor.

Antibiyotik özelliğine sahip kelle paça çorbası da menünün içerisinde yer alıyor. Kansere karşı koruyucu etkisine sahip kelle paça çorbası, kireçlenmeyi önlemektedir. Bu nefis çorba için Beyoğlu Çorbacısı’nı ziyaret etmeniz yeterlidir. Ayrıca bu çorba kolajen içeriklidir. Cildi güzelleştiren ve cildi yaşlanmaya karşı koruyan bu çorba kolajen bakımından zengindir. Geleneksel Osmanlı mutfağının en meşhur çorbası olan kelle paça, günümüzde popülerliğini koruyor. Çorba kolajen özelliği ile cildinizin ihtiyacı olan mineralleri bu çorbada bulabilirsiniz.

Çorba Dışında Neler Var?

Beyoğlu Çorbacısına gittiğiniz zaman kuru fasulye, kuzu şiş, ızgara köfte, tavuk porsiyon, Arnavut ciğeri, Adana kebap, Urfa kebap ve kanat gibi yemekleri de bulabilirsiniz. Çorbası gibi bu ızgara yemek seçenekleri de oldukça nefis. Beyran ve kelle paça çorbasıyla ünlü Beyoğlu çorbacısı, akşam yemeği için güzel bir mekan. Sevdikleriniz için güzel bir akşam yemeği Beyoğlu Çorbacısına gidebilirsiniz.

Yüzlerce yıldır Anadolu insanının çorba geleneğinin baş tacı olan kelle paça, şifalı çorba kategorisinde tüketilmiştir. Osmanlıda çorbanın şifalı olması önemli bir konuydu. Günümüzde de aynı şekilde vücut direnci azalan veya kireçlenme problemi yaşayan kişiler kelle paça çorbasını tercih ediyor. Hemen hemen her yerde kelle paça çorbacısı bulunur. Ancak bu yemek ustasından yenir. Lezzetiyle ve şifalı özelliği ile kültürümüzün bir parçası olan bu menü, evlere servis ediliyor.

Güzel Bir Akşam Yemeğine Hazır mısınız?

Akşam yemeği, herkes için özel olabilir. Akşam yemeğini Beyoğlu Çorbacısında yemek ayrı bir keyiftir. Osmanlının geleneksel çorba kültürünü oluşturan ayak paça çorbasını Beyoğlu Çorbacısı’nda bulabilirsiniz. Her çorba her yerde içilmez. Her çorbanın bir ustası var. İstanbul’da ayak paça denildiği zaman Beyoğlu Çorbacısı akla gelir. Günün her saatinde hizmet veren firma, On şubesiyle İstanbullulara nefis çorba hazırlıyor.

İster hafta sonu olsun, ister hafta içi olsun, her zaman kaliteli hizmet sunuyorlar. Karşılama, servis ve ortam kategorisinde profesyonel olan firma, İstanbulluların gözdesi haline geldi. Günün her saatinde tuzlama, ayak paça ve işkembe çorbası bulmak mümkün. Hizmet kalitesini artıran ve şube sayısını artıran firma, özel akşam yemeklerinde tercih edilen bir adres haline geldi. Özellikle hafta sonları oldukça kalabalıktır. Evinize veya iş yerinize çorba siparişi de verebilirsiniz. Sipariş en kısa zamanda adresinize ulaşıyor. Yemekler soğumadan adresinize ulaşıyor.

Misyon

Beyoğlu çobracısı müşterilerinin zevkle leziz ve şifalı çorbaları içeceği, keyif alacağı favori mekanı olmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla en kaliteli ve sağlıklı içerikle, en usta ellerle hazırlayıp mükemmel sunumu hedeflemektedir.

Vizyon

Kaliteli ve lezzetli çorba için ilk akla gelen isim olmak için yola çıkan Beyoğlu Çorbacısı, usta ahçıları, sağlıklı ve organik içeriğiyle müşterilerine kusursuz bir deneyim sunmak ve Beyoğlu Çorbacısı’nı tüm Türkiye’ye ve sınırlar ötesine taşımaktır.